Úvod » Zdravé pochutiny » Guaranový sirup 200 ml


        

Guaranový sirup 200 ml

novinka

skladem

 

Číslo produktu: 820
Výrobce: Good Food Store
naše cena bez DPH: 58 Kč
naše cena s DPH (21 %):
70 Kč

Guaranový sirup je  studená alternativa kávy a šetrnější než agresivní energy drinky, podporuje koncentraci a pomáhá soustředění při náročnějších aktivitách.

Guaranová limonáda je pravděpodobně nejoblíbenějším nápojem v celé Brazílii. Je koncentrovaný sirup z opravdového cukru vytvořený pro míchání s tekutinami. Sirup je funkční tím, že obsahuje stimulanty s fyziologickým účinkem. Používá se pro výrobu nápojů, zejména guaranové limonády, horké guarany a široké škály míchaných nápojů.

Proč zrovna guaranový sirup?

Guaranová limonáda je jedním z nejoblíbenějších nealkoholických nápojů v Brazílii. Stimulační účinky sirupu jsou ideální pro podávání vysokých výkonů.

Proč sirup?

Dáváme zákazníkovi možnost rozhodnout se, jak silný nápoj si připraví. Sirup má vliv na lidské tělo. Lidé jsou odlišní, proto umožňujeme každému vlastní volbu s ohledem na funkčnost a chuť nápoje. Také nevidíme smysl v převážení vody sem a tam. Sirupy jsou prostě lepší pro životní prostředí.

Složení:

cukr, voda, guarana, aroma, kyselina citronová, benzoan sodný

Použití: Doporučené ředění je 1:10-12. Z jednoho balení 200 ml tedy uděláte 2-2,5 litru guaranového nápoje. Každý dle své chuti.