Úvod » Vitamíny a potravinové doplňky » Moringa oleifera - kapsle


        

Moringa oleifera - kapsle

novinka

skladem

 

Číslo produktu: 432
Výrobce: J&J Trading s.r.o.
naše cena bez DPH: 421 Kč
naše cena s DPH (15 %):
484 Kč

Moringa oleifera - kapsle

Moringa oleifera - kapsle

Kapsle z rostlinné želatiny s moringovým práškem.

 

Balení: 180 kapslí/500mg moringy

Mnozí z nás mají velmi málo času. Náš život je plný shonu, práce a stresu. O to více potřebujeme dodávat našemu organismu důležité živiny, minerály, vitamíny i antioxidanty. Pro tyto případy jsou určeny kapsle obsahující čistý moringový prášek.  Jedna kapsle obsahuje 500mg účinné látky.

Jedná se o čistý prášek vyrobený výhradně z čerstvě natrhaných mladých listů moringy.Naše moringa se zpracovává ručně, od sklizně výhonů, sušení, až po finální zabalení. Natrhané listy se přebírají od stonků, starších nebo již uschlých listů, které nemají v kvalitním produktu co dělat. Moringa se přirozeně vysouší v sítích na slunci, aby nepřicházela o drahocenné složky. Suché listy se poté melou a drtí na velmi jemný prášek.

Prášek z Moringy je velmi nutričně výživný, lze užívat jako doplněk stravy ve formě nápoje, přidávat ho do studeného jídla (jogurt, müsli, saláty) nebo přímo při vaření a pečení (guláš, omáčky, polévky, buchty, palačinky). Prášek můžete samozřejmě užívat i samostatně po lžičkách.

Lze ji doporučit téměř všem. Vhodná je především tam, kde je potřeba zvýšený přísun živin, pro sportovce, seniory, vegetariány a vegany, děti v růstu, či pro ty, kteří mají velmi fyzicky či duševně náročné povolání.

Moringa je známa pod termíny „zázračný strom“ nebo „strom života“. Tato unikátní rostlina představuje zdroj neuvěřitelných 90 živin a 46 antioxidantů. V jedinečné formě nabízí tělu vše potřebné v dokonalé rovnováze, kterou lidské tělo může nejlépe využít a vstřebat.

Doporučené dávkování: 1-3 kapsle denně 3 krát denně, polknout a zapít vodou nebo jinou vhodnou tekutinou.

Složení: 100% prášek – moringa oleifera, veganské kapsle z rostlinné celulózy. Neobsahují konzervanty a umělá barviva

Země původu: Filipíny

Výrobce a výhradní distributor: J&J Trading s.r.o., Rybná 24, 1100 0 Praha 1