Úvod » Vitamíny a potravinové doplňky » Kelp mořské řasy 650 μg 100 tbl.


        

Kelp mořské řasy 650 μg 100 tbl.

Kelp

akce

skladem

 

Číslo produktu: 413
Výrobce: Jamieson Laboratories
běžná cena 198 Kč
naše cena bez DPH: 137 Kč
naše cena s DPH (15 %):
158 Kč

Sleva - 20 % - blížící se doporučené datum spotřeby (konec roku 2018)

Kvalita značky Jamieson - Kanaďané jí důvěřují od roku 1922

Jamieson Laboratories, nejstarší a největší kanadský výrobce a distributor přírodních vitamínů, minerálů, koncentrovaných výživových doplňků, bylinek a botanických léků oslavuje 90. výročí svého založení. Vedoucí postavení na trhu získal díky tomu, že důsledně přichází na trh s inovativními produkty nejvyšší kvality, čistoty a bezpečnosti.


Mořské řasy jsou přírodní zdroj jódu. Jód přispívá k normální tvorbě hormonů štítné žlázy a k normální činnosti štítné žlázy. Přispívá k udržení normálního stavu pokožky, k normální činnosti nervové soustavy, k normálnímu energetickému metabolismu a rozpoznávacím funkcím.

Každá tableta obsahuje:
Jód (Ascophyllum nodosum).......650 μg
(433 % Doporučené denní dávky)
Složení: nosič (hydrogenfosforečnan vápenatý), kelp, celulóza (nosič), rostlinný stearan hořečnatý; rostlinná kyselina stearová (povlaková látka), oxid křemičitý.

Balení:
100 tablet

Dávkování: dospělí a děti od 12 let 1 tableta obden s jídlem

Upozornění a bezpečnostní opatření: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte při teplotě 15 – 25 °C, mimo dosah malých dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy není určen k používání jako náhrada pestré stravy a nenahrazuje význam různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.